Znáte poradnu, která zná odpověď na každou otázku? Zapamatujte si www.poradte.cz Určitě se vám bude hodit.
Zpátky do startovních boxů

Zpátky do startovních boxů

8. říjen 2017 | 09.40 |

2r

 Vpluli jsme do dalších ročníků a než začne ta pravá nestíhačka (na LFP je po prvním týdnu, takže se kola dala do pohybu) sepíšu hlavní poznatky k dnešnímu dni.

1) Zápisy do vyššího ročníku s osobní účastí
(pokud nebude na zápisech v jiných ročnících něco diametrálně odlišného, nebudu se k zápisům znovu vracet)
Pokud jste již sledovali, byly ze studijního oddělení předepsány dny zápisů pro jednotlivé ročníky (hlavní a jeden náhradní). Jelikož se mi nehodilo, abych jel na stanovený termín, ale o pár dní později, prověřil jsem si u referentky na studijním (pro sichr) zda to není problém.
Kromě toho, že je to naprosto normální, jsem se ještě dozvěděl, že je jen hrstka lidí zapsána a že hlavní nábuch bude až poslední týden před začátkem školy. 
Nestresujte se tedy stanovenými termíny zápisu, pokud máte ještě nějakou zkoušku během září. Hlavně to stihnout před začátkem školy!

2) Rozvrh pro zimní semestr vyššího ročníku
Překvapení se nekonalo. Stejně jako tomu bylo třeba na SŠ, rozvrhy skupin zůstávají každý rok stejné. Jediné co upravuje, jsou vyučující. Pro ty, kteří jako já netrpělivě v SISu vyhlíželi rozvrh, klidně se na něj podívejte už v červnu a zbytečně nemarněte čas sledováním počítače J

3) Marné čekání na start volitelných předmětů
To nejzajímavější, co neprosáklo ani od kolegů z vyšších ročníků, ani referentek ze studijního byl fakt, že nám nikdo nesdělil (i když podle mě se situace opakuje každý rok), že volitelné předměty se první dva týdny prostě nevyučují.
Důvod byl ten, že jsme hledali ve svých rozvrhových jednotkách, nástěnkách ústavů i kartách předmětů, kdy a kam se máme dostavit. Když jsem pár dní před začátkem akademického roku napsal na studijní, referentky mi řekly, ať sledujeme nástěnky a že se nám určitě vyučující ozvou.
PROTO pro všechny, kdo budou mít výuku podle SISu  po dobu celého semestru – výuka začíná skutečně později. "Některé předměty se totiž vyučují formou jediné přednášky, jiné jsou plánovány na celý semestr."


Jinak není moc o čem psát. Výuka začala, času je/bude málo J. V novém roce přeji všem ještě více štěstí než v tom předešlém roce.
AŽ bude něco zajímavého nebo ukončeného, opět se ozvu. Jinak se udržujte fit, viz foto v příspěvku.


Obrázek zdroj: https://cz.pinterest.com/pin/537124693039133444/?lp=true

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny